O FIRMIE

Firma 30rd oferuje profesjonalne szkolenia strzeleckie dla osób indywidualnych oraz firm. Szkolenia opierają się na ponad 20 letnim doświadczeniu w bezpiecznym i skutecznym posługiwaniu się bronią palną. Wiedza z zakresu wyszkolenia strzeleckiego została zdobyta podczas szkoleń i pracy z najlepszymi krajowymi i zagranicznymi instruktorami oraz profesjonalnymi strzelcami.

OFERTA

Szkolenia strzeleckie 30rd pozwalają: W ofercie znajdują się szkolenia kilkuetapowe: Szkolenie podstawowe jest przeznaczone dla osób, które nigdy nie miały styczności z bronią palną i chcą nabyć umiejętności bezpiecznego i skutecznego posługiwania się bronią.

Szkolenie średnio zaawansowane skierowane jest dla osób, które brały udział w szkoleniu podstawowym w 30rd lub wykażą się wiedzą i doświadczeniem niezbędnym do uczestnictwa w kursie o wyższym poziomie zaawansowania.

Szkolenia na poziomie zaawansowany oraz ekspert są dostępne tylko dla osób, które uczestniczyły we wcześniejszych szkoleniach o niższym stopniu zaawansowania w 30rd.

Kursanci otrzymują zaświadczenie o odbyciu szkolenia w 30rd.

Szkolenia są dostępne dla osób, które posiadają własną broń oraz dla osób nieposiadających własnej broni.
Firma 30rd organizuje również szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, dla firm i instytucji oraz wsparcie i doradztwo w zakresie zakupu i konfiguracji pełnego wyposażenia strzelca.

WSPÓŁPRACA

FORMULARZ KONTAKTOWY

Jeżeli nie możesz skorzystać z naszego formularza,
prześlij nam wiadomość na adres:
kontakt@30rd.com.pl